Přeskočit na obsah

Sortiment

Brusné pásy

Vyrábíme a dodáváme brusné pásy s textilní nebo papírovou podložkou, v rozměrech  od pilníkových až po široké a od prstýnků až po dlouhé pásy. Jsou vhodné k obrušování svárů, odstraňování otřepů, broušení odlitků, vybrušování vad a dokonalé konečné úpravě povrchů.

Brusné kotouče / Výseky

Brusné kotouče a výseky na textilní a papírové podložce jsou vhodné zvlášť pro přesnou konečnou úpravu povrchu. Dodáváme je se suchým zipem nebo v samolepicí úpravě. Různá uspořádání otvorů umožňují použití téměř pro každý stroj.

Brusné archy

Dodáváme brusné archy pro univerzální použití k ručnímu broušení a pro ruční stroje. Pro konkrétní materiály a použití lze dodat speciální provedení tvarů a rozměrů. Můžeme vyhovět i individuálním přáním zákazníků.

Brusné role

Dodáváme brusné role pro ruční broušení a ruční stroje. Podle druhu obrobku a materiálu lze dodat různé rozměry na papírové nebo textilní podložce. Spotřebu brusiva snižuje praktický odtrhávací nůž na držácích rolí VSM.

Technologie brusného zrna

VHODNÉ ZRNO PRO KAŽDOU APLIKACI. Společnost VSM si stálým vývojem složení, zušlechťování a zpracování zrn zajišťuje pozici jednoho z nejzkušenějších výrobců keramických zrn na světě.