Přeskočit na obsah

Broušení a leštění nožů

XK870X

Univerzální dílenský pás s keramickým zrnem pro širokou škálu aplikací. Ideální k předbroušení nožů. Přídavná aktivní brusná vrstva TOP SIZE umožňuje také suché obrábění nerezové oceli, protože výrazně snižuje teplotu broušené plochy. Dobrá alternativa k brusivu XK760X při obrábění superslitin a nerezové oceli.

XK870J

Samoostřící keramický brusný pás s měkkým podkladem. Působivé výsledky na velmi tvrdém povrchu, intenzivní brus a velmi dlouhá životnost. Trochu méně flexibilní než brusivo XK870F, ale velmi dobrá alternativa pro aplikace s mokrým broušením. Brusivo XK870J se velmi často používá k předbroušení nožů.

XK870F

Brusivo XK870F má velmi intenzivní brus i při slabém přítlaku. Jeho velmi pružný podklad se dobře přizpůsobí malým poloměrům a jemným tvarům. Tento brusný pás je zvláště vhodný pro obrobky s velmi tvrdým povrchem, např. z neželezných kovů, nerezové oceli nebo superslitin. Je ideální také pro robotické aplikace nebo ruční broušení na kontaktních bruskách, například předbroušení nožů.

KK712X

Brusivo KK712X je zvláště vhodné pro ploché broušení a broušení se středním přítlakem. Přednostmi tohoto dlouhodobého brusiva jsou krátké počáteční doby brusu, stálé samoostření, menší opotřebení nástroje a tedy i méně časté výměny nástrojů.

237AA Trizact

Ideální řešení pro středně náročné dokončování a jemné hlazení před pokovením či leštěním. 3M™ Trizact™ brusný pás 237AA používá patentovanou technologii mikroreplikace, v rámci které jsou mikronové částice AlO vytvarovány do miniaturních pyramid brusného materiálu a následně naneseny na podklad y textilie hmotnostní třídy X. Při obrušování těchto pyramid je neustále odkrýván nový a ostrý minerál, výsledkem čehož je konzistentní brus a předvídatelný, jemný povrch.

PN721

Nekonečný pás z lešticího rouna bez brusného zrna (zn. Hermes PN721) pro použití s lešticí pastou. Použití: leštění nerezu, oceli, neželezných kovů.

Vytvořte poptávku

  Vyberte požadované produkty:

  VSM XK870X


  VSM XK870J


  VSM XK870F


  VSM KK712x


  3M 237AA

  Převod hrubosti zrna (FEPA x TRIZACT)


  3M PN721

  Kontaktní informace: